רעיונות אוטומציות ופיקסלים

תשימו את העסק שלכם על אוטומט! אוטומצייה מושלמת לעסקים בכול הגדלים

"Doing business easy and automated living"

אוטומציות לעסקים לחיים קלים

אז התקבל טלפון,מייל,שם, מה עושים איתו? מה כול פעם להקליד הכול לרשימות במחשב כול אחד במחלקה אחרת בסטטוס אחר להעביר להוציא דוחות מה צריך לעבוד בשביל המחשב כול היום!
אז זהו שלא…!
תשימו את העסק שלכם על אוטומט! אוטומצייה מושלמת לעסקים בכול הגדלים עם חלוקה למחלקות לרשימת דיוור למייל חוזר לרשימות תפוצה ורשימות מועדון הכול באוטומט נשלח ומקבל.מיליון דולר ומרגישים מיליון במחירים הזולים בישראל, זה בסדר? המסר עבר? רגע
עושים אתרים יפים עם סטייל ומותאמים לחויות משתמש גבוהה, חוויה ? משיכת לידים,מכירות,מסחר,אינפורמציה,בלוגים,אתרי יופי ותדמית כול מה שמביא כסף לעסק!

אתרים מותאמים אישית בשבילך

מהירות טילים רצים באינטרנט כול הזמן עם אתרים מנוגשים מהירים ואטרקטיביים ברמת התפעול היום יומי, מתאים לכול עסק קטן וגדול,חווית משתמש בטח שמעתם אנחנו עושים הגשה ותפעול נוחים למשתמש ולכם, אמרנו שקרנפים עושים חווית משתמש זה כול הקטע.

אז עכשיו אני רואה הכול באוטומט

שליחה של כול ליד כול מייל או כול דבר שתירצו באופן אוטומטי לאן שתירצו בזמנים משתנים, אז זה מסדר לי הכול על אוטומט הבנתי,,, מה עם העזרים שיש אז זהו מתחברים לכול דבר עם זה יומנים אלקטרונים או CRM לכול אתר או נכס דיגטלי שברשותכם לכול הרשתות החברתיות או מערכת פרסומים אחרות, מסדרים לכם הכול ביחד ועולים לשלב של אוטומט..

דניאל מיכאלי אדריכל
דניאל מיכאלי אדריכל
קרא עוד
" בתחום האדריכלות קשה לייצר פגישות עקב תחרות קשה ולרוב מחיר הליד גבוה ולא משתלם להכנס לזירה הדיגיטלית, קרנפון מדיה בנו תוכנית והחלו לפרסם בכל פטפורמות הפירסום הידע שלהם רב. שירות מעולה הם פשוט השתלטו לי על כל מערך הפירסום שלי ויצרו לי פניות חדשות בכל יום"
  רון זגגות השרון
רון זגגות השרון
קרא עוד
" החברה הנמרצים האלה בנו לי אתר חדש ואיתו פירסמו לי בגוגל אני מאוד מרוצה מהשירות המלצה חמה ממני אליכם"
אריאל שלום - MSdesign
אריאל שלום - MSdesign
קרא עוד
" לקחו את העסק שלי כמה שלבים קדימה כניראה שלהם ( קרנפון מדיה ) זה קל לייצר לידים איכותיים שפשוט סוגרים אצלנו עסקאות. אהבתי בעיקר שהם משדרים החוצה את האיכות של העבודה אצלנו במפעל.
 מאור - פתרונות פיננסים
מאור - פתרונות פיננסים
קרא עוד
" הייתי סקפטי ופחדתי לעזוב את ספק הלידים הקודם לאחר כמה שיחות עם הבעלים יהונתן הוא הבטיח לי כמות לידים מסויימת וזה עלה על כל הציפיות ובהשקעה בטוחה וטובה אני מפרסם ומקבל גמול מטורף עבור זה, הלידים פשוט מעולים והכי חשוב שיש כמות לידים ברמה היומיומית. "
הקודם
הבא

Business Partners

לייעוץ מקצועי מִמֻּמְחֶה דִּיגִיטָלִי הרשם עכשיו

Love to serve

עוד מהבלוג שלנו: