פרסום בטיקטוק

קמפיינים ממומנים בטיק טוק

פרסום בטיק טוק - הדבר הבא בפרסום ושיווק הדיגיטלי נכון לסוף שנת 2021 ההערכות מדברות על בין 4 ל-5 מיליון חשבונות משתמשים של טיקטוק בישראל, כשמעל 3 מיליון פעילים ונכנסים כמעט מדי יום לפלטפורמה הזו.

"We run ads and love it"

שיווק ופרסום דיגיטלי עם תוצאות

אפשר לומר שהפלטפורמה מאופיינת בקהל משתמשים צעיר יחסית, למרות שניתן למצוא שם יותר ויותר קהלים, ולא רק שהם גולשים להנאתם באפליקציית הסרטונים המדליקה הזו, אלא גם מעלים סרטונים ויוצרים תוכן באופן אקטיבי.

אין ספק שכוח הפרסום בטיק-טוק מתבסס ומדובר בפלטפורמה כדאית במיוחד לפרסום, שכן לא כל החברות והמפרסמים נמצאים שם, להבדיל מגוגל, פייסבוק ואינסטגרם מה שיכול להוביל לעלות נמוכה יותר לפרסום ומכאן שהתוצאות שלו שוות במיוחד!

בין אם אתם עסק שמוכר משהו ויש לכם אתר מכירות, ובין אם אתם עסק שנותן שירותים וזקוקים ללידים, טיקטוק הוא הדבר הבא בפרסום. אפשרויות הטירגוט מזכירות מאוד את פייסבוק, יש אפשרות לייצר טפסי לידים פנימיים של המערכת, ויש אפשרות לשלוח את הגולשים לדף נחיתה או לאתר שלך.

כמובן שיש צורך בהכנה ויצירה של סרטונים אשר ידברו בשפה הטיקטוקית, בין אם להריץ אותם מהר (דבר שנעשה הרבה בפלטפורמה הזו) ובין אם לא – משרדנו יידע לייצר עבורכם בדיוק את הסרטונים המנצחים עבור העסק שלך.

למשרדנו ניסיון מאוד מוצלח עם מספר הולך וגובר מפרסמים ברשת הטיק-טוק, עם סרטונים שמדברים את השפה ה"טיק-טוקית" ובסגנון הייחודי, אשר מביאים תוצאות מאוד יפות ללקוחותינו!

פרסום בטיקטוק

קצת עלינו ועל אופן העבודה:

קמפיין קידום ממומן עלול להיות עסק יקר, במיוחד אם לא עושים אותו בצורה הנכונה במסגרת שלב תכנון הקמפיין אנחנו נותנים דגש להוזלת עליות הקמפיין ומתן ROI ( החזר השקעה ) גבוה 

הצוות שלנו מורכב  מאנשי דיגיטל מנוסים שחיים את הרשת, בעלי אלפי שעות הקמה ותכנון של קמפיינים ברשת החברתית הגדולה בעולם, עדכונים וחידושים זה בליבנו ובקדמת הסוכנות שלנו כדי לתת כלים שיווקיים חזקים יותר לעסק שלך 

סוכנות קרנפון מדיה עושה מאמצים רבים ומשתתפת באירועים ובעדכונים רבים כדי להבין את הרשתות החברתיות, ולספק ללקוחות שלנו קמפיין אפקטיבי במחיר מינימלי. 

דוגמאות לפרופילים בטיק טוק TIK TOK

גל גדות קרנפון מדיה
מאור בוזגלו פרופיל הטיק טוק
אנה-זק_קרנפון מדיה

הכל מתחיל ברעיון

דרך ההצלחה לתוצאות משובחות

0

מחקר והיכרות

חוקרים ולומדים את תנאי השוק המתחרים הישירים והנלווים שלך יחד עם בדיקת נכנסי הדיגיטל שלך נוביל להצלחה בזירה שלך

0

תכנון אסטרטגיה

הגדרת יעדים ותכנון אסטרטגיה מנצחת בשילוב מודעות דינמיות עם קריאטיב מנצח בהתאם להדרת פעילות דיגיטלית

0

פגיעה במטרה

פגיעה במטרה זה מה שמעניין אותנו תיאום וחידוד הקמפיין עם צבירה ושימוש בקהלים מתואמים בתיאום מלא ואישי

0

אופטימיזציה ותוצאות משובחות

כדי למקסם את התוצאות של הקמפיין והשיג את היעדים פעם אחר פעם האופטימיזציה שלנו מנצחת

קרנפון מדיה מספקת את כל מה שצריך בדיגיטל הכול תחת קורת גג אחת:

בניית נוכחות ואסטרטגיית תוכן, קידום אורגני וממומן בגוגל, ניהול פרופילים וקמפיינים בפייסבוק, אינסטגרם, יוטיוב, טיק טוק אנליזות ומדידה, ניהול רשימות, שיפור יחסי המרה, מיתוג ונוכחות דיגיטלית, שירותי קריאייטיב עיצוב ובניית קונספט, בניית אתרים, באנרים, דפי נחיתה, הפקת סרטוני וידאו, גיפים הקליקים והפיקסלים, קרנפון מדיה היא השותפה והמנחה המקצועית שלך להצלחה בעולמות הדיגיטל