פרסום בגוגל

הכנו לכם הסבר מפורט על סוגי קמפיינים בגוגל, שיווק ממומן – עם הסבר מא' עד ת'

קיימות מספר פלטפורמות בהן אפשר לפרסם בגוגל. עבור כולן יש צורך באתר, או בדף נחיתה אליו הפרסום יוביל. 

לגוגל יש מגוון פלטפורמות לפרסום, שאלו בעצם ה"מארחים" של הקמפיין שלך, או, אם תרצו, הנדל"ן הדיגיטלי של גוגל. גוגל, כידוע, שולטים ברשת עם מיליוני אתרים שמתארחים אצלהם ברשת. גוגל מנצלים את כל הנדל"ן הזה (ליתר דיוק את מרביתו) כדי להכניס לחברתם כסף. איך? באמצעות מפרסמים, בדיוק כמוך, אשר מגישים מודעות בכל רחבי האינטרנט וכך גוגל מרוויחה את ההכנסות שלה מפרסום.

הפלטפורמות של גוגל לפרסום הן:

גוגל חיפוש 

פרסום ב"משיכה" – PULL אותו הקהל "מושך" לפי מילות מפתח שמקליד בשורת החיפוש. מודעות מלל המופיעות בשורת החיפוש בגוגל. על מנת להופיע בשורת החיפוש של גוגל יש צורך בכמות חיפושים מינימלית שהגולשים מחפשים. אנו בודקים את זה ב"כלי מילות המפתח" למפרסם במערכות הפרסום. 

שורת החיפוש של גוגל
שורת החיפוש של גוגל

אלמנטים בקמפיין גוגל חיפוש:

 

 

1. URL – אתר או דף נחיתה

 

2. כותרות בקמפיין חיפוש (עד 30 תווים לכותרת)

3. תיאורים בקמפיין חיפוש (עד 90 תווים לתיאור)

 

4. מילות חיפוש  / ביטוי החיפוש

שורת חיפוש
שורת חיפוש
דוגמא לגוגל חיפוש
דוגמא לגוגל חיפוש

פרסום בגוגל מדיה

פרסום ב"דחיפה" – PUSH אותו הקהל מקבל בלי שביקש. באנרים המופיעים במיליוני אתרים בכל רחבי הרשת. ישנן אפשרויות טירגוט קהל רחבות, ביניהן: מאפיינים אישיים, תכנים אשר בהם הקהל מתעניין, או מילות חיפוש שהם התעניינו בהן.

דוגמא לפרסום בגוגל מדיה
דוגמא לפרסום בגוגל מדיה

פרסום בגוגל ג'ימייל 

פרסום ב"דחיפה" – PUSH אותו הקהל מקבל בלי שביקש. פרסום המתקבל כמייל למשתמשי ג'ימייל ומופיע בלשונית "קידום מכירות" במייל האישי. כדי לפרסם צריך רשימת ג'ימיילים, או ב"מקסימום ביצועים" – עליו נפרט בהמשך.

פרסום בג'ימייל
פרסום בג'ימייל

פרסום בגוגל יוטיוב 

פרסום ב"דחיפה" – PUSH אותו הקהל מקבל בלי שביקש. סרטונים אשר יופיעו לגולשי וצופי יוטיוב. ישנן אפשרויות טירגוט קהל רחבות, ביניהן: מאפיינים אישיים, תכנים אשר בהם הקהל מתעניין, או מילות חיפוש שהם התעניינו בהן.

דוגמא לפרסום ביוטיוב
דוגמא לפרסום ביוטיוב

פרסום בגוגל דיסקברי

פרסום ב"דחיפה" – PUSH אותו הקהל מקבל בלי שביקש. פרסום המופיע בניידים בדיסקברי, רשת/פיד של חדשות ועדכונים בנייד.

דוגמא לפרסום דיסקברי
דוגמא לפרסום דיסקברי
דוגמא לפרסום בגוגל דיסקברי
דוגמא לפרסום דיסקברי

** קמפיין חדש: ביצועים מקסימליים **

ישנו קמפיין חדש – "ביצועים מקסימליים" אשר הוא שילוב של כל הנ"ל בקמפיין אחד, בו פונים בכל הדרכים האפשריות ובכל הפלטפורמות של גוגל.

כל פלטפורמות גוגל
כל פלטפורמות גוגל

אם אתם מעוניינים בקמפיין איכותי, סוכנות דיגיטל "קרנפון מדיה" הינה סוכנות מורשת גוגל, בעלת ידע מקצועי נרחב. נשמח להעניק לכם שירות ולצרף אתכם להצלחות הדיגיטליות הרבות שאנו חווים עבור שלל לקוחותינו.

עוד מהבלוג שלנו:

קרנפון מדיה מספקת את כל מה שצריך בדיגיטל הכול תחת קורת גג אחת:

בניית נוכחות ואסטרטגיית תוכן, קידום אורגני וממומן בגוגל, ניהול פרופילים וקמפיינים בפייסבוק, אינסטגרם, יוטיוב, אנליזות ומדידה, ניהול רשימות, שיפור יחסי המרה, מיתוג ונוכחות דיגיטלית, שירותי קריאייטיב עיצוב ובניית קונספט, בניית אתרים, באנרים, דפי נחיתה, הפקת סרטוני וידאו, גיפים הקליקים והפיקסלים, קרנפון מדיה היא השותפה והמנחה המקצועית שלך להצלחה בעולמות הדיגיטל