ניהול סושיאל לארגונים ועסקים גדולים: השילוב המוצלח של סטודיו, קריאייטיב ואסטרטגיית סושיאל

בעידן הדיגיטלי העכשווי, ניהול המדיה החברתית של ארגונים ועסקים גדולים הפך לכלי חיוני להצלחה ולקידום עסקי. הפלטפורמות השונות כמו פייסבוק, אינסטגרם, טיק טוק ולינקדאין מהוות גשר ישיר לקהל היעד ומספקות לארגונים ועסקים גדולים אפשרות ליצירת מערך תקשורת מרשים ואפקטיבי. עם זאת, ניהול סושיאל עבור ארגונים גדולים דורש גישה מקצועית וכלים מתקדמים, כולל שילוב של סטודיו סרטונים ופוסטים מתוזמנים. במאמר זה, נסקור את השילוב המוצלח של סטודיו ופוסטים מתוזמנים ואיך הם יכולים להבטיח תוצאות מרשימות והצלחה עיסקית במדיות החברתיות.

קרנפון מדיה ניהול סושיאל לארגונים ועסקים גדולים
אם אתה לא שם אתה לא קיים - הרשתות החברתיות

סטודיו, קריאייטיב ואסטרטגיה: כיצד הכל עובד?

בקשר עסקי גדול, יש צורך באסטרטגיה ייחודית המשתלבת באופן אידיאלי עם ערכי המותג ומטרות העסק.

בעידן הדיגיטלי המודרני, ניהול חשבונות סושיאליים הפך לחלק בלתי נפרד מאסטרטגיית השיווק של עסקים גדולים. השילוב המצלח של סטודיו איכותי, קריאייטיב יצירתי ואסטרטגיה משובחת יכול להיות מפתח להצלחה בפלטפורמות החברתיות. במאמר זה נבחן את הדרכים הטובות ביותר לניהול סושיאל לאירגונים ועסקים גדולים, כולל שילוב של סטודיו ופוסטים מתוזמנים.

פיתוח אסטרטגיה מותאמת: הנקודה התחלתית היא לפתח אסטרטגיה ברורה ומותאמת אישית לכל ארגון או עסק. זה כולל הבנת הקהל היעד, בניית אווטאר ללקוח הפוטנציאלי והצבת מטרות עסקיות וסגנונות המתאימים לפרסום. 

יצירת תוכן מקורי: הסטודיו מפתח תוכן איכותי ומרשים, המשלב גרפיקה מעוצבת, טקסטים שיווקיים מעניינים ואפשרויות אינטראקציה. עם התפתחות הטכנולוגיה, כדאי להשקיע בכלים חדשניים כמו וידאו, סטורי, וקטעי וידאו בזמן אמת. כלים אלו מאפשרים להעלות את מדדי ההשפעה וההשתתפות של העסק ברשתות החברתיות. הכל במטרה ליצור מיתוג דיגיטלי מקצועי ואיכותי.

פרסום פוסטים: הפוסטים מתוזמנים ברמה חודשית לאחר שהלקוח אישר את כלל הפוסטים החודשיים ומועלים בתחילת החודש, עבור כל החודש באופן שמקל על ניהול נכון, דיוק ביום ובשעה שרוצים להעלות אותם ותוך התייחסות לנקודות ציון במהלך החודש. (למשל יום האישה… וכו').

ניהול קהל: חשוב לפעול כדי לשמור על קשר ישיר עם הקהל ולפרסם תגובות מתאימות ושאלות בזמן אמת.
לענות לשאלות של מגיבים בדף העסקי, למסור פרטי התקשרות למי שמתעניין ולא השכיל לחפש פרטי התקשרות. (כן, גם ב-2024 יש עדיין כאלה).גריד אינסטגרם עיצוב 9 ויזואלים
גריד אינסטגרם מכללה 12 ויזואלים
גריד אינסטגרם עו"ד 15 ויזואלים

יתרונות של השילוב:

יצירתיות ואיכות: סטודיו מקצועי מספק תוכן מקורי ומקצועי, שמושך את תשומת הלב ומעודד שיתוף פעולה מטעם הקהל.

זמינות: פוסטים מתוזמנים מאפשרים לארגונים ועסקים לשתף תוכן בזמן המתאים והרלוונטי להם, גם במהלך שעות העבודה הלא רגילות.

ניהול יעיל: כלי הניהול סושיאל מסייעים בניהול יעיל של מדיה חברתית, כולל תזמון פרסום, ניהול תגובות ועוד.

ניתוב וניהול שיחות: הסטודיו מפנה את הלקוחות למי שצריך בעסק, אם שאלו משהו מקצועי ספציפי על מוצר או שירות מסוים ומנהל שיחה מקצועית ושירותית.

דפי זהב ושירות לקוחות: אם בעבר כשעסק היה רוצה להופיע במקום טוב כדי שימצאו אותו, הוא היה מוסיף "א" בשמו כדי להיות בהתחלת הרשימות של הספר הישן "דפי זהב" הרי שהיום הרבה עסקים פשוט אומרים ללקוחות "תרשום בפייסבוק X ותמצא אותי", או שלקוחות אומרים אחד לשני "חפש באינסטגרם את Y ". הרשתות החברתיות הן הפנים של העסק, הלקוחות פוגשים את העסק בהרבה מקרים בפעם הראשונה ברשתות החברתיות. אך לא רק. גם לקוח שקנה ועכשיו מתלונן, או רוצה להמליץ על מוצר, עושה את זה בדף העסקי של הפייסבוק, או אינסטגרם. וגם מנהל שם דיאלוג עם לקוחות אחרים. 

כדי להיות מעורב בדיאלוג הזה ולהבטיח שהכל מתנהל כשורה, אין שיח שלילי וכל הפניות והשאלות מקבלות מענה איכותי ושירותי – הדרך הטובה ביותר היא לנהל את זה 24/7 באופן מקצועי.

תוכן מקורי ויצירתי יעלה את ערך המותג

מעקב ומדידה:

חשוב להקצות משאבים לניתוח של תוצאות הפעילות ברשתות החברתיות.

בעזרת כלים מתקדמים כמו Google Analytics וכלים פנימיים נוספים, למשל של פייסבוק עצמו, ניתן לעקוב אחר התפלגות הקהל, רמת ההשפעה, אופי מעורבות, התעניינות במוצרים ושירותים ועוד. כך גם ניתן להבטיח שכל הפניות מקבלות מענה וגם שירות הלקוחות מתבצע באופן הטוב ביותר.

 

בסיכום, ניהול סושיאל בארגונים ועסקים גדולים דורש גישה מתוחכמת ומתועדת, שילוב של סטודיו, קריאייטיב ואסטרטגיה מנצחים, כזה שניתן למצוא בסוכנויות דיגיטל שזה כל תפקידן ועושות את זה כבר שנים, על הצד הטוב ביותר. 

"קרנפון מדיה" היא בדיוק סוכנות דיגיטל כזו, שהייתם רוצים שתנהל לכם את הסושיאל בצורה מקצועית.

עוד מהבלוג שלנו:

קרנפון מדיה מספקת את כל מה שצריך בדיגיטל הכול תחת קורת גג אחת:

בניית נוכחות ואסטרטגיית תוכן, קידום אורגני וממומן בגוגל, ניהול פרופילים וקמפיינים בפייסבוק, אינסטגרם, יוטיוב, אנליזות ומדידה, ניהול רשימות, שיפור יחסי המרה, מיתוג ונוכחות דיגיטלית, שירותי קריאייטיב עיצוב ובניית קונספט, בניית אתרים, באנרים, דפי נחיתה, הפקת סרטוני וידאו, גיפים הקליקים והפיקסלים, קרנפון מדיה היא השותפה והמנחה המקצועית שלך להצלחה בעולמות הדיגיטל