6 טיפים מנצחים לשיווק דיגיטלי מוצלח

 מגוון  פלטפורמות הדיגיטליות השיווקיות בשנת 2021 רחב ומרגיש כמו אין סופי, לאחר אין ספור פרסומים במגוון שלם של קשת השיווק הדיגיטלי החלטנו לפנק אתכם עם 6 טיפים חזקים שישנו לכם את התפיסה או לפחות את הפוסט המנצח הבא שלכם

לגבי גוגל, חשבו ראשית כל הקידום האורגני יעיל יותר מכיוון שאין לו עלויות שוטפות נוספות של "עלות מדיה". בנוסף, סברו שמבחינה מקצועית דפים ואתרים במיקומים הראשונים בגוגל, ככל הנראה יהיו איכותיים יותר – הן מבחינת תוכן רלוונטי לגולש והן מבחינת המהירות, נוחות הגלישה והקלות בה ניתן לגלוש באתר וכו'.

1. שפה/מלל זה מלך המדיה

 כשהם מותאמים לפלטפורמה שאתם משווקים זה הופך להיות נכס! בעיקר כשמדובר בצעירים ומבוגרים מקצוות האוכלוסייה בהם פערי הדורות קריטיים עבור הצגת מוצרים ושירותים שהם נתקלים ברחבי הרשת. בפרסום, המלל והקריאייטיב חייב להיות שונה ומותאם לשפת הגיל המגדר ואופן נקודת הכאב האמיתית של הקהל שלך. את כל זה אפשר להעביר במלל ושפת פרסום שנוגעת בשירות/מוצר של קהל היעד שלך וצרכיו.

2. סרטונים מותאמים לפלטפורמות

 שונות אז השקעתם ועשיתם סרטון טוב לעסק שלכם חשוב לדעת לאיזה פלטפורמה קבעת לפרסם בעיקר משום שיש הבדלים משמעותיים בין סרטון שאתם רוצים לפרסם בסטורי לבין סרטון שאתם מפרסמים בניוז-פיד של פייסבוק. בואו לא נסתבך מדיי… יש הרבה אפשרויות גם בצילום עצמו עם הטלפון לקבוע את גודל, כיוון וסוג רזולוציית הסרטון. חשוב להתמקד בפלטפורמות החזקות שיש כמו פייסבוק/אינסטגרם/סטורי/טיק טוק אשר נותנות במה למגוון עסקים עם אפשרויות הבאת מתעניינים חדשים לעסק שלך.

קרנפון מדיה טיפים

3.תיצרו מעורבות

  תשאלו את עצמכם מה הייתם רוצים לקבל מבית העסק שאתם חפצים בו, כלומר שובר/מתנה מהעסק, ותנו ללקוחותיכם! גם בעבור יצירת מעורבות במתנה שווה/הגרלה וכו'. צרו הנעה לפעולה, משום שבסופו של דבר גולשים עושים מה שאומרים להם: עשו לייק/השאירו פרטים/שתפו את הפוסט וכו'… בעצם הבקשה לשתף ולעשות לייק לדף יכולה להיגע למאות צופים אורגנית (ויותר) ע"י השיתופים והלייקים בפוסט. הם יכולים לגרום לבית העסק בז יפה מאוד ברשתות החברתיות וחשיפה לקהלים חדשים.

4. תקשורת מול בית העסק

 לפעמים אפשר לקבל 10 לידים למשל מגילאים 18-24 ו-10 לידים מגיל 55-64, אך יכול להיות שרק הגילאים המבוגרים יותר סוגרים בסופו של דבר עסקאות (לצורך הדוגמא בלבד). לכן, התקשורת מאוד חשובה לייעול והצלחת העסק וגם סוכנות הדיגיטל.

5. אמת מביאה תוצאות

חשוב לתת במה לתגובות והמלצות לבית העסק, להשתמש בגוגל תגובות או בפייסבוק תגובות, לבקש מהלקוחות שלכם להמליץ עליכם ברשת ולספר את ההצלחה שהיתה להם בתקשורת ושירות מהעסק. חשוב לדעת! גוגל ופייסבוק סורקות את רחבי הרשת מבחינת תגובות וביקורות על עסקים. הטובים ביותר מקבלים את הבמה. חשוב לעקוב אחרי ביקורות טובות ולא טובות ולתת מענה במידה וצריך.

6. השתמשו ב"עכשוויות"/אקטואליות בתוכן ובויז'ואל

 אם למשל מדובר בתקשורת על נושא מסויים ואתם משתמשים בו בפוסט/מודעה/מלל/תמונה, אפילו אם מדובר על חגים ואירועים בשנה, אלה דברים שתופסים את תשומת הלב של הגולש שלעיתים מחליט תוך פחות משניה על מה להתעכב ועל מה לדלג.

לסיכום…

המרחק בין הצלחה וכישלון לפעמים הוא בדברים הקטנים. זה יכול להיות הבדל של מילה אחת, או של כפתור, או הנעה לפעולה, או של מילה שלילית אחת בגוגל. חשוב מאוד לעקוב, לשים לב לדברים ולעשות אופטימיזציה באופן קבוע. וכמובן לא לפחד לנסות דברים חדשים!

עוד מהבלוג שלנו:

קרנפון מדיה מספקת את כל מה שצריך בדיגיטל הכול תחת קורת גג אחת:

בניית נוכחות ואסטרטגיית תוכן, קידום אורגני וממומן בגוגל, ניהול פרופילים וקמפיינים בפייסבוק, אינסטגרם, יוטיוב, אנליזות ומדידה, ניהול רשימות, שיפור יחסי המרה, מיתוג ונוכחות דיגיטלית, שירותי קריאייטיב עיצוב ובניית קונספט, בניית אתרים, באנרים, דפי נחיתה, הפקת סרטוני וידאו, גיפים הקליקים והפיקסלים, קרנפון מדיה היא השותפה והמנחה המקצועית שלך להצלחה בעולמות הדיגיטל